uk

Дичка Наталія Іванівна

Дичка Наталія Іванівна

Дичка Наталія Іванівнадоцент кафедри АМТС№1

У 2004 році закінчила факультет лінгвістики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» та здобула кваліфікацію перекладача, викладача англійської та німецької мов.
Наталія Іванівна працює на факультеті лінгвістики (кафедра англійської мови технічного спрямування №1).

Наталія Іванівнавикладає на факультеті електроніки дисципліни «Англійська мова», «Англійська мова професійного спрямування», «Англійська мова професійного спрямування (поглиблено) для магістрів». Викладач проводить підготовку студентів до написання наукових статей зі спеціальності англійською мовою, виступів на міжнародних конференціях, участі в міжнародних олімпіадах, захисту бакалаврських та дипломних робіт.

Наталія Іванівна постійно відвідує професійні тренінги, семінари, курси підвищення кваліфікації, серед яких «Розробка дистанційного курсу з використанням elearning платформи Moodle», розробила дистанційний курс «SoftwareRequirementsSpecificationDevelopment»Викладач бере активну участь у науково-методичних всеукраїнських та міжнародних конференціях.
Сфера наукових інтересів: навчання студентів технічних спеціальностей професійного мовлення, впровадження елементів дистанційного навчання, міждисциплінарні зв’язки.

Контакти

http://intellect.kamts1.kpi.ua/profile/dni11

Тел.: 044406 81 99

Адреса: м. Київ, пр-т Перемоги 37, 7 корпус, 3 поверх, ауд. 306.

e-mail: ndichka@yandex.ru