uk

Кот Т.О.

Кот Тетяна Олексіївна
Кот Тетяна Олексіївна, старший викладач кафедри англійської мови технічного спрямування №1 

У 1976 році закінчила Київський державний педагогічний інститут іноземних мов, факультет англійської мови і здобула кваліфікацію викладача англійської та французької мов.
Тетяна Олексіївна працює на факультеті лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського (кафедра англійської мови технічного спрямування №1), та входить до  робочої групи «Контроль і тестування». Працює викладачем англійської мови в Інституті енергозбереження та  енергоменеджменту з 2014 року. Тетяна Олексіївна викладає такі дисципліни як «Іноземна мова», «Іноземна мова професійного спрямування», «Практикум з іншомовного професійного та наукового спілкування».  Викладач проводить підготовку студентів до написання наукових статей зі спеціальності англійською мовою, виступів на міжнародних конференціях, остання з яких є Innovations in Science and technology”,готує студентів до  участі в міжнародних олімпіадах, захисту бакалаврських та дипломних робіт. Тетяна Олексіївна відвідує професійні тренінги, семінари, вебінари та курси підвищення кваліфікації, багато з яких проводяться в  Ресурсному  центрі для викладачів англійської мови в Києво-Могилянській Академії, який підтримується Відділом освіти і культури Посольства США в Україні. Викладач бере  участь у науково-методичних всеукраїнських та міжнародних конференціях, остання з яких Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні підходи та інноваційні тенденції у викладанні іноземних мов» (м.Київ).
Сфера наукових інтересів: навчання студентів технічних спеціальностей професійного мовлення; методика викладання іноземних мов.

Публікації

Тези

  1. Кот Т.О., Огієнко В.П. Подготовка студентов к чтению и переводу деловых текстов и документации  на иностранном языке // Сборник научных статей «Литература, социология и культурология” – 30.01.17-31.01.17-Warszawa (PL), T 2: Wydawca: Sp. z o.o. «Diamond trading tour», 2017. – 120 str
  2. Кот Т.О., Шиліна Л.І. Соціальні аспекти створення професійних письмових текстів в сучасному світі //  Матеріали V міжнародної науково-практичної конференції в НТУУ КПІ 20 квітня 2017 113-116с.
  3. Кот Т.О., Шиліна Л.І.  Особливості текстів в галузі права: соціальні аспекти //  Матеріали V міжнародної науково-практичної конференції в НТУУ КПІ 20 квітня 2017 111-113с.
  4. Кот Т.О., Шиліна Л.І Передумови розвитку усного мовлення для спеціальних цілей // Матеріали XII міжнародної науково-практичної конференції в НТУУ КПІ 28 лютого 2017р. 78-79с 

Контакти:

http://intellect.kamts1.kpi.ua/profile/kto41
Тел.: 044 406 81 99
Адреса: м. Київ, пр-т Перемоги 37, 7 корпус, 3 поверх, ауд. 306.
e-mail: tanyushakot@ukr.net