uken

ПРИСЯЖНЮК ІРИНА СЕРГІЇВНА

skrepo4ko@gmail.com
+38 093 426 20 67

ПРИСЯЖНЮК ІРИНА СЕРГІЇВНА

Викладач

Професійна діяльність

У 2011 році закінчила магістратуру в НТУУ «КПІ» з відзнакою і працює на факультеті лінгвістики вже 11 років. Ірина Сергіївна викладає англійську мову студентам 1-6 курсів хіміко-технологічного факультету, є автором методичних вказівок, численних методичних розробок для практичних занять і самостійної роботи студентів. Викладачка є членом організаційного комітету студентських конференцій і олімпіад, профспілки викладачів англійської мови як іноземної, залучена до тестування студентів і викладачів університету на рівень володіння мовою В2.

Ірина Сергіївна підвищує кваліфікацію в Інституті післядипломної освіти УІІТО, Arisona State University, бере участь у всеукраїнських, міжнародних і кафедральних наукових конференціях з методики викладання і філології з публікацією статей і тез. 

Мови: англійська, німецька.

Професійний розвиток

  • 2011 – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
  • 2016 - Курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Створення і використання веб-ресурсів навчальної дисципліни» (спеціальність «Програмна інженерія»)
  • 2021 - Курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Використання розширених сервісів Гугл для навчальної діяльності» (Навчально-методичний комплекс «Інститут післядипломної освіти НТУУ «КПІ»)
  • 2022 - TESOL, Arisona State University

Коло наукових інтересів

Переклад текстів на інженерну тематику, мультимедійні засоби навчання, освітні онлайн ресурси, методика викладання.

Основні публікації