З відзнакою закінчила факультет лінгвістики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» та здобула кваліфікацію перекладача, викладача англійської та німецької мов.
Працює старшим викладачем кафедри англійської мови технічного спрямування №1 на факультеті лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського і є координатором іншомовної підготовки здобувачів факультету електроенерготехніки та автоматики (ФЕА).
Викладає англійську мову студентам інженерних спеціальностей згідно навчальних програм бакалаврського та магістерського рівня, а також займається підготовкою студентів до складання ЄВІ, до участі у всеукраїнських олімпіадах з англійської мови, до виступів на міжнародних конференціях, захисту бакалаврських та дипломних робіт і написання наукових статей зі спеціальності англійською мовою.
Є розробником силабусів навчальних дисциплін «Практичний курс іноземної мови», «Практичний курс іноземної мови професійного спрямування» і «Практичний курс іноземної мови для наукової комунікації» для спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», а також низки навчально-методичних видань, серед яких – англомовний посібник “Electrical power networks and systems. Operation modes of open networks” з дисципліни «Електричні мережі та системи».
Входить до складу робочої групу кафедри АМТС№1 «Мультимедійні засоби навчання і бібліотека електронних ресурсів». З 2016 року працює в складі оцінювальної ради університету з тестування здобувачів вищої освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівень володіння англійською мовою В2 для участі у міжнародних програмах академічної мобільності. З 2020 року є відповідальною за науково-методичне забезпечення освітнього процесу кафедри АМТС№1 та працює у складі Методичної ради факультету лінгвістки.
Отримала міжнародні кваліфікації у галузі викладання англійської мови як іноземної, а саме
Є дійсним членом таких міжнародних асоціацій викладачів англійської мови як IATEFL-Ukraine, TESOL-Ukraine, UALTA і Української асоціації дослідників освіти (UERA).
Регулярно відвідує професійні тренінги, методичні семінари, вебінари, курси підвищення кваліфікації, серед них – «Використання розширених сервісів Google для навчальних цілей» (Український інститут інформаційних технологій в освіті), “Professional Development for Teacher Trainer” (Arizona State University, за сприяння Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні), дистанційний курс “Contemporary English and British Culture ” (Bell Cambridge), підвищення кваліфікації за програмою “Academic English for Global Audience” у Центрі післядипломної освіти та екстернату (Київський національний лінгвістичний університет), закордонне стажування “Publishing and project activity in the European Union countries” (Prague Institute for Qualification Enhancement) та ін.
англійська мова для спеціальних цілей, ділова англійська мова, сучасні освітні технології, прагматика, стилістика та лексикологія англійської мови, лінгвістика тексту, жанрознавство, термінознавство, академічний дискурс, корпусна лінгвістика