uk

Алгоритм роботи та визнання результатів навчання

АЛГОРИТМ РОБОТИ ТА ВИЗНАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ

  • ознайомтеся з переліком “Відкритих ресурсів для неформальної освіти” на платформах Coursera та Prometheus
  • оберіть один курс та повідомте про це вашого викладача англійської мови (якщо не маєте контактів — зверніться до старости, куратора)
  • пройдіть курс до завершення семестру (до залікового тижня/передостаннього заняття) 
  • по закінченню курсу підготуйте скріншоти/.pdf файли вашого сертифіката та відсотків (напр. 70%) успішно виконаних завдань на курсі. 
  • повідомте вашого викладача англійської мови про завершення курсу та надішліть відповідні скріншоти/.pdf файли

Якщо ви маєте доступ до інших курсів або платформ поза переліком рекомендованих “Відкритих ресурсів для неформальної освіти”, повідомте про це вашого викладача англійської мови та узгодьте можливість проходження обраного вами курсу. 

Валідація результатів навчання
Визнання результатів навчання, отриманих під час проходження курсу, відбувається згідно з процедурами описаними в чинному Положенні про визнання в КПІ ім. Ігоря Сікорського результатів навчання, набутих у неформальній/інформальній освіті.
Результат в сертифікаті (відсоток успішно виконаних завдань на курсі) може бути перераховано пропорційно балам, які планувалися на частину дисципліни (напр. тематичний модуль), яка перезараховується. Наприклад, якщо здобувач хоче перезарахувати 15 балів з РСО і має 70% успішно виконаних завдань на курсі та сертифікат завершення курсу, то здобувач  отримає 10,5 балів з 15. Відповідно 100% успішно виконаних завдань на курсі принесуть здобувачеві   максимальну кількість балів 
 — 15. Кількість балів набраних здобувачем протягом семестру може сумуватися із кількістю балів у сертифікаті.

Перезарахувати можна лише один курс з неформальної освіти з максимальною кількістю 15 балів.