uken

Співпраця з British Council Ukraine

Науково-педагогічні працівники кафедри є активними учасниками програм та проєктів Британської Ради в Україні.

У грудні 2014 року Британська Рада в Україні ініціювала проєкт «Англійська мова для університетів» після того, як Міністерство освіти і науки України визначило покращення рівня володіння англійською в університетах одним із пріоритетів своєї діяльності.
12 науково-педагогічних працівників кафедри долучилися до проєкту у 2016 році. Протягом літньої та зимової школи професійної майстерності викладачі покращили професійну майстерність у викладанні англійської мови, зокрема професійного спрямування.
Згодом, нові ідеї та зміст навчання було поширено серед більше ніж 350 викладачів факультету лінгвістики та інших ЗВО України.  Результати дослідження  були опубліковані в 2017 році.
Наступним етапом проєкту стало експертне оцінювання, метою якого було оцінити вплив проєкту на якість викладання та навчання в партнерських ЗВО, а також на систему освіти та змін політики. В жовтні та листопаді 2018 року, професор Саймон Борг відвідав КПІ ім. Ігоря Сікорського та зустрівся із викладачами і студентами, відвідав заняття та обговорював результати проєкту з керівництвом університету. Британська Рада представила дослідження результатів програми в лютому 2019-го року.
За результатами проєкту «Англійська мова для університетів» Міністерством освіти і науки України було сформовано робочу групу щодо розроблення документа «Концептуальні засади державної політики щодо розвитку англійської мови у сфері вищої освіти», до якої долучилися фахівці кафедри.
Нова віха співпраці розпочалася в 2021 році. Науково-педагогічні працівники кафедри долучилися до міжнародного проєкту Міністерства освіти і науки України та Британської ради в Україні «Професійний розвиток вчителя іноземної мови». Спільно із закладами післядипломної педагогічної освіти фахівці кафедри взяли участь у навчанні вчителів англійської мови 5–6 класів у межах реформи “Нова українська школа” та “ESP Community of Practice” на новій онлайн-платформі Британської Ради Online Teacher Community. Участь у такому амбітному проєкті надихнула викладачів кафедри створити власний проєкт для науково-педагогічних працівників ЗВО – «Педагогічна фасилітація в навчанні іноземних мов та культур в умовах реформування освіти».