uken

ЧМЕЛЬ ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

vickychmel@gmail.com
+38 050 658 47 44

ЧМЕЛЬ ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Викладач

Професійна діяльність

У 1987 році закінчила Київський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю «Іноземні мови» (дві мови), здобула кваліфікацію вчителя англійської та французької мов.

На кафедрі відповідає за заміни занять, міжнародну діяльність КАМТС №1, перекладає додатки до дипломів європейського зразка на ФЕА, є членом комісії з сертифікації щодо володіння іноземною мовою на рівень В2.

Працюючи викладачем англійської мови на факультеті електроенерготехніки та автоматики НТУУ «КПІ  ім. Ігоря Сікорського», Вікторія Володимирівна викладає дисципліни «Практичний курс іноземної мови», «Практичний курс іноземної мови професійного спрямування», «Практичний курс іноземної мови для наукової комунікації», «Практичний курс іноземної мови для ділової комунікації». Викладач проводить підготовку студентів до написання наукових статей зі спеціальності англійською мовою, виступів на міжнародних конференціях, участі в міжнародних олімпіадах.

Будучи дійсним членом міжнародної організації викладачів англійської мови TESOL Ukraine, Чмель В.В. регулярно відвідує професійні тренінги, вебінари та курси підвищення кваліфікації а також розробляє навчально-методичні матеріали з англійської мови для студентів технічних факультетів.

Професійний розвиток

  • 2003 – Київський міський педагогічний університет імені Б.Д.Грінченка
  • 2006 - Курси підвищення кваліфікації «Практика використання програми WordFast. Робота з глосарієм та пам’яттю перекладів»
  • 2009 - Курси підвищення кваліфікації «Розробка Web-сторінки викладача»
  • 2013 - Стажування в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» на факультеті англійської мови.
  • 2014 - Підвищення кваліфікації в навчально-методичному комплексі «Інститут післядипломної освіти» TP № 2909 «Використання системи «Електронний кампус» НТУУ «КПІ» у навчальній, методичній, науковій діяльності»
  • 2016 - Курси підвищення кваліфікації «Ефективна робота з презентаціями (на базі PowerPoint 2010/13)»
  • 2020 - Курси підвищення кваліфікації «Використання розширених сервісів Google для навчальної діяльності»
  • 2021 - Курси підвищення кваліфікації «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти»

Коло наукових інтересів

Викладання іноземних мов, онлайн навчання

Основні публікації