uken

НАЗАРЕНКО ІРИНА МИКОЛАЇВНА

Nazirin257@ukr.net
+38 044 204 81 99

НАЗАРЕНКО ІРИНА МИКОЛАЇВНА

Викладач

Професійна діяльність

У 2003 році закінчила факультет лінгвістики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «переклад», здобула кваліфікацію перекладача, викладача англійської та французької мов.

2002-2004 працювала перекладачем в Центральному науково-дослідному інституті озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

З 2004 по 2022 року Ірина Миколаївна викладала на таких факультетах ІХФ, РТФ, ІСЗЗІ, ПБФ і ТЕФ. Зараз викладає дисципліни «Англійська мова», «Англійська мова професійного спрямування» на теплоенергетичному факультеті, готує студентів до написання наукових статей зі спеціальності англійською мовою, виступів на міжнародних конференціях та олімпіадах.

Ірина Миколаївна є членом таких професійних об’єднань, як TESOL та IATEFL, постійно відвідує професійні заходи з підвищення кваліфікації, як от  семінари та тренінги для викладачів, зокрема таких англомовних видавництв, як Oxford University Press, Longman, MacMillan тощо.

Професійний розвиток

 • У 2005 – Курси підвищення кваліфікації вчителів із спеціальності англійська мова (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова).
 • У 2005 – Курси підвищення кваліфікації вчителів із спеціальності англійська мова (Інститут туризму федерації профспілок України).
 • У 2007 – Навчання у Французькому культурному центрі (L’institut Francais d’Ukraine).
 • У 2009 році закінчила Міжрегіональну Академію управління персоналом. Отримала кваліфікацію економіста, менеджера з управління персоналом.
 • У 2010 – Курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Проектування WEB ресурсів навчальної дисципліни» (Навчально-методичний комплекс «Інститут післядипломної освіти НТУУ «КПІ»)
 • У 2012 – Навчання та складання кандидатських іспитів в Київському національному лінгвістичному університеті.
 • У 2013 – Курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Створення і використання веб-ресурсів навчальної дисципліни» (Навчально-методичний комплекс «Інститут післядипломної освіти НТУУ «КПІ»)
 • У 2019 році закінчила аспірантуру НТУУ «КПІ» за спеціальністю теорія та методика навчання (германські мови).
 • У 2020 році Курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Створення фото та відео анімації для підтримки навчання» (Навчально-методичний комплекс «Інститут післядипломної освіти НТУУ «КПІ»)
 • У 2021 Курси підвищення кваліфікації «Інновації у навчанні романо-германських мов» (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова).
 • У 2022 році Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Освітній процес в умовах воєнного стану в Україні».

Коло наукових інтересів

Викладання англійської мови інженерам програмного забезпечення.

Основні публікації