uken

ВЛАСЮК ЛЮДМИЛА СЕРГІЇВНА

LyudmylaVlasyuk@ukr.net
+38 044 204 81 99

ВЛАСЮК ЛЮДМИЛА СЕРГІЇВНА

Викладач
координатор ХТФ

Професійна діяльність

У 2020 році закінчила Факультет Лінгвістики Національного Технічного Університету України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського» та здобула кваліфікацію перекладача, викладача англійської та німецької мов.

Людмила Сергіївна працює викладачем англійської мови на кафедрі англійської мови технічного спрямування № 1 факультету лінгвістики НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» з вересня 2021 року, викладає дисципліну: «Практичний курс іноземної мови». Також працює перекладачем у відділі координації міжнародної проєктної діяльності ДМС КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Викладач активно займається підготовкою студентів до написання наукових статей за фахом англійською мовою, до виступів на міжнародних конференціях і до участі в міжнародних олімпіадах.

Власюк Л.С. входить до складу робочих груп кафедри АМТС№1: «Мультимедійні засоби навчання і бібліотека електронних ресурсів», «Співпраця з міжнародними освітньо-культурними центрами (British Council, America House)» та «Continuous Professional Development (CPD)», відповідає за міжнародну діяльність кафедри.

Викладач є дійсним членом міжнародних організацій викладачів англійської мови TESOL Ukraine та IATEFL Ukraine, та Української асоціації когнітивної лінгвістики та поетики.

Людмила Сергіївна постійно відвідує професійні тренінги, курси підвищення кваліфікації та семінари і, крім того, бере активну участь у науково-методичних та науково-практичних всеукраїнських та міжнародних конференціях. Викладач також координує роботу студентського гуртка «Іноземна мова у навчанні та викладанні»

Професійний розвиток

  • 2024 – Конференція з питань інноваційних методів викладання, організована в рамках роботи Альянсу ENHANCE, Варшавський університет технологій
  • 2024 – Стажування в межах міжнародного проєкту RESCUU: Resilience of Education, Sustainability and Cooperation for Ukrainian Universities, який виконується в межах гранту від Шведського інституту, Уппсальський університет
  • 2023 – Курс «Teaching subjects through English» від Шефілдського університету
  • 2023 – Курс «English in university teaching contexts» від Шефілдського університету
  • 2023 – Курс «Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle»
  • 2022 – курси «Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель? Teachers College» від Prometheus, «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах» від Promerheus, «Оновлення і доповнення цифрових інструментів Google для оптимізації освітнього процесу онлайн» від ТОВ «Академія цифрового розвитку», «Reading for connections» від Helbling Languages, «Як зберегти результативність навчання в умовах війни» від EdEra, «The Basics of Teaching Hybrid and Online classes» від Pearson, «Digital Crash Course - working with Online Practice» від Pearson, «Assessment for Learning» від GRADE Education Centre, «The Power of Reading: helping students become competent readers» від GRADE Education Centre.

Коло наукових інтересів

Викладання іноземних мов, теорія і практика перекладу, прикладна лінгвістика, комунікативна лінгвістика, психолінгвістика, лінгвокраїнознавство, педагогіка

Основні публікації