ВСЕУКРАЇНСЬКЕ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «УПРАВЛІННЯ НАУКОВИМИ ТА ОСВІТНІМИ ПРОЄКТАМИ»

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації
«УПРАВЛІННЯ НАУКОВИМИ ТА ОСВІТНІМИ ПРОЄКТАМИ»

24 січня – 6 березня 2022 року

Для участі у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі бажаючі, що зацікавлені питаннями управління науковими та освітніми проєктами.

Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей.

Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів.

• У межах заходу передбачено проведення шести онлайн-лекцій у ZOOM:
    1 лютого о 14:30– лекція «Ініціатори та стейкхолдери наукових та освітніх проєктів». Спікер – Дикий Олег Вікторович, кандидат юридичних наук, доцент, декан факультету кібербезпеки та інформаційних технологій Національного університету «Одеська юридична академія», експерт з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;
  • 3 лютого о 14:30– лекція «Адміністрування наукових та освітніх проєктів та взаємодія із зовнішнім середовищем». Спікер – Дикий Олег Вікторович, кандидат юридичних наук, доцент, декан факультету кібербезпеки та інформаційних технологій Національного університету «Одеська юридична академія», експерт з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;
  • 8 лютого о 14:30– лекція «Фінансові аспекти та бюджетування наукових та освітніх проєктів». Спікер – Горбаченко Станіслав Анатолійович, доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри кібербезпеки Національного університету «Одеська юридична академія».
  • 10 лютого о 14:30– лекція «Грошові потоки та комерційна ефективність наукових та освітніх проєктів». Спікер – Горбаченко Станіслав Анатолійович, доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри кібербезпеки Національного університету «Одеська юридична академія»;
    15 лютого о 14:30 – лекція «Технічні засоби роботи в проєктних командах».
  • Спікер – Пастернак Юрій Юрійович, помічник декана факультету кібербезпеки та інформаційних технологій Національного університету «Одеська юридична академія»;
  • 17 лютого о 14:30– лекція «Інформаційна безпека та захист даних в проєктній діяльності». Спікер – Соколов Артем Вікторович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри кібербезпеки Національного університету «Одеська юридична академія».

Посилання на онлайн-лекцію буде надіслано всім учасникам після сплати за участь. Онлайн-лекції будуть збережені.

Учасникам необхідно до 21 січня 2022 року (включно):

• заповнити заявку;
  • надіслати на електронну Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «УПРАВЛІННЯ НАУКОВИМИ ТА ОСВІТНІМИ ПРОЄКТАМИ» адресу advanced_training@cuesc.org.uaвідскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як ви заповните заявку).

Зверніть, будь ласка, увагу!

З 24 січня по 6 березня 2022 року (включно), упродовж підвищення кваліфікації, учасники надсилають на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua тези науково-методичної доповіді.

Тема листа: Підвищення кваліфікації в НУ «ОЮА».

Більш детальну інформацію про захід Ви можете переглянути в додатку до цього повідомлення та на сайті.

Центр українсько-європейського наукового співробітництвалоготип

Контактний телефон: + 38 (095) 653 40 42