uken

ВЕБІНАРИ ВІД CLARIVATE У ЛИПНІ ТА СЕРПНІ 2022

Шановні колеги!

Запрошуємо вас  долучитися до безкоштовних вебінарів українською мовою про ресурси компанії Clarivate Analytics, що відбудуться в липні та серпні 2022 р. Щоб взяти участь у вебінарі на платформі Webex необхідна попередня реєстрація на кожний обраний вебінар окремо. Оберіть зручний час, перейдіть за відповідним посиланням, натисніть слово Register та заповніть анкету.
За добу та за годину до початку вебінару надійдуть листи нагадування з гіперпосиланням для підключення. Розпочати підключення необхідно НЕ РАНІШЕ ніж за 5–10 хвилин до відповідного вебінару. За умови прослуховування більше 90 % основного часу (лише для вебінарів у Webex), протягом трьох робочих днів по закінченню надсилається електронний сертифікат учасника.
NB! Зверніть увагу, що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та чутливий до
версій браузерів. Проконсультуйтеся з системним адміністратором вашої установи про можливість підключення до початку занять.

РОЗКЛАД ВЕБІНАРІВ:

7 липня 2022
Тема: Оцінка міжнародної співпраці. Серія Clarivate науковцям.
Ключові аспекти: Міжнародна співпраця відкриває можливості проведення наукових досліджень на більш якісному рівні, кращій презентації наукових здобутків, та отриманню додаткового фінансування. Як визначити наявні та потенційні співпраці, оцінити їхню ефективність за допомогою Web of Science Core Collection та InCites. На вебінарі проаналізуємо співпрацю як України в цілому так і окремої установи.
Відповіді на питання з реєстраційних анкет.
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3tTGkT4
16:15–17:15 https://bit.ly/3f1Aast

26 липня 2022
Тема: Research Smarter: Демонстрація досліджень вашої установи
Ключові аспекти: Незалежно від того, чи є ви окремим дослідником чи адміністратором установи, демонстрація вашої роботи відіграє ключову роль у залученні підтримки та налагодженні нових партнерських відносин. Відвідайте цю сесію, щоб дізнатися більше про створення надійних профілів дослідників та установ, які використовують інструменти та дані Clarivate. Зробіть цінну роботу у вашому портфоліо більш доступною!
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3tWAsIV

11 серпня 2022
Тема: Презентація наукових здобутків вченого. Серія Clarivate науковцям.
Ключові аспекти: Традиційно оцінку наукової діяльності вченого проводять по опублікованих роботах, оглядах, патентах, отриманих грантах, участі в рецензуванні тощо. Наявність однофамільців, що можуть працювати в тій самій галузі, зміна науковцем прізвища або варіації транслітерації, тематика роботи на стику наук, та зміна місця роботи, наприклад наукові стажування чи робота за грантами значно ускладнюють ідентифікацію робіт науковця. Протягом вебінару розглянемо основні наукометричні показники які використовуються для наукової діяльності, пошук на аналіз науковця у Web of Science, корегування авторських профілів на інших ресурсах зокрема Publons, Orcid, ResearchGate, Google Scholar.
Відповіді на запитання слухачів.
Реєстрація :
10:15–11:15 https://bit.ly/3OOv4Ac
16:15–17:15 https://bit.ly/3395z9N

Щиро,
Олена Косьміна,

Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень | Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Tel.: +38 (044) 204 96 72
e-mail: o.kosmina@library.kpi.ua