ПУБЛІКАЦІЯ У ЗБІРНИКУ НАУКОВИХ ПРАЦЬ «ПЕДАГОГІКА ФОРМУВАННЯ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ У ВИЩІЙ І ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛАХ» № 81 / 2022

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до співпраці в рамках опублікування наукових статей у

збірнику наукових праць

Збірник наукових праць «Педагогіка формування творчої особистості у вищій і загальноосвітній школах» внесений до Переліку наукових фахових видань України (категорія «Б») з педагогічних наук (спеціальності: 011 «Освітні, педагогічні науки», 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта», 014 «Середня освіта», 015 «Професійна освіта», 016 «Спеціальна освіта») відповідно до Наказу МОН України від 17.03.2020 № 409 (Додаток 1).

Редакція здійснює присвоєння кожному опублікованому матеріалу міжнародного цифрового ідентифікатора DOI.

Для опублікування статті у збірнику наукових праць № 81/2022 необхідно до 11 березня 2022 року (включно) заповнити електронну довідку про автора та на електронну пошту редакції editor@pedagogy-journal.kpu.zp.ua надіслати:

1. Статтю.
  2. Відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті (після отримання реквізитів).

Авторські примірники №81 / 2022 будуть направлені на поштові адреси, вказані в інформаційних довідках, рекомендованим листом після 13 травня 2022 року.

Для перегляду додаткової інформації про журнал, у разі зацікавленості, Ви можете завітати на офіційний сайт видання, а також завантажити прикріплений до цього повідомлення файл. (тут)

Редакція збірника наукових праць «Педагогіка формування творчої особистості у вищій і загальноосвітній школах»

Класичний приватний університет

вул. Жуковського, 70 б, м. Запоріжжя, Україна, 69002