КОЛЕКТИВНА МОНОГРАФІЯ «ПЕДАГОГІКА XXI СТОЛІТТЯ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі групи авторів з метою написання

колективної монографії
«ПЕДАГОГІКА XXI СТОЛІТТЯ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ»

До участі у написанні колективної монографії запрошуються науковці, викладачі та аспіранти. Наукові роботи аспірантів необхідно направляти виключно з рецензією наукового керівника.

Майбутнє видання стане результатом праці колективу авторів, об’єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх досліджень. Координацію роботи над колективною монографією буде здійснювати Карпенко Ореста Євгенівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Прийом заявок та підрозділів монографії для публікації триває до 5 листопада 2021 року (включно).

Відповідь про прийняття матеріалів: впродовж 5 днів після отримання матеріалів.

Поштова розсилка монографії: після 10 грудня 2021 року.

Матеріали необхідно надіслати з позначкою у темі листа «колективна монографія» на електронну адресу: kolmono_ped@dspu.in.ua . Заповнити заявку можна за посиланням.

Монографія видається з присвоєнням їй УДК і номера ISBN, вона буде розміщена у наукометричній базі «GoogleScholar», а також передбачена розсилка її примірників у провідні бібліотеки та ЗВО України, щоб з результатами досліджень мало можливість ознайомитися широке коло зацікавлених читачів.

Кожному опублікованому матеріалу буде присвоєно DOI. Автори колективної монографії отримують по 1 примірнику видання.

Детальна інформація про монографію міститься в інформаційному листі.

З повагою – організаційний комітет:

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка

Факультет психології, педагогіки та соціальної роботи

вул. Лесі Українки, 46, м. Дрогобич, 82100

Електронна сторінка: pedagogy.dspu.in.ua/index.php/pedagogy/monographiya