uken

ПУБЛІКАЦІЯ В НАУКОВОМУ ЧАСОПИСУ НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА. СЕРІЯ 5 ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВИПУСК № 84, 2021

Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 5 Педагогічні науки: реалії та перспективи засновано в 2004 році Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова за ініціативи ректора, академіка В.П. Андрущенка та проректора з наукової роботи, професора Г.І. Волинки.

Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 5 Педагогічні науки: реалії та перспективи включено до переліку наукових фахових видань (категорія «Б») із педагогічних наук (Наказ Міністерства освіти і науки України № 886 від 2 липня 2020 р., додаток 4).

У часописі серії 5 розглядаються результати теоретичних досліджень та експериментальної роботи з питань педагогічної науки, подано розкриття педагогічних, психологічних і соціальних аспектів, які зумовлюють актуалізацію поставленої проблеми та допоможуть вирішувати її на сучасному етапі розвитку освіти.

Редакційна колегія видання оголошує набір матеріалів до Випуску № 84, 2021.

  • Прийом матеріалів здійснюється до 24 грудня 2021 р.
  • Розміщення електронної версії на сайті після 25 лютого 2022 р.
  • Розсилка друкованих примірників після 4 березня 2022 р.

З метою отримання більш детальної інформації, будь ласка, завітайте на сайт видання або завантажте інформаційний лист.

Запрошуємо долучитись до колективу авторів видання та зробити свій внесок у розвиток наукової думки!

Редакція Наукового часопису Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 5. Педагогічні науки: реалії та перспективи