КОЛЕКТИВНА МОНОГРАФІЯ «ПСИХОЛОГІЯ ТА ПЕДАГОГІКА ЯК НАУКИ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ КУЛЬТУРНОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі групи авторів з метою підготовки

колективної монографії

на тему:

Майбутнє видання стане результатом праці колективу авторів, об’єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх наукових досліджень.

До участі в написанні колективної монографії запрошуються науковці, викладачі та аспіранти, які мають або здобувають педагогічну та психологічну освіти.

Редакційна колегія колективної монографії::

• Дьякон Роман, Dr.sc.ing., професор, академік, президент ISMA University of Applied Sciences;
  • Дьякон Денис, Dr.oec., професор, ректор ISMA University of Applied Sciences;
  • Верденхофа Ольга, Dr.sc.admin., асоційований професор, віце-президент ISMA University of Applied Sciences;
  • Локарєва Галина Василівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Запорізького національного університету;
  • Турбар Тетяна Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Запорізького національного університету;
  • Шевченко Наталія Федорівна, доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології Запорізького національного університету;
  • Ткалич Маріанна Григорівна, доктор психологічних наук, доцент, професор кафедри психології Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України.

Матеріали приймаються українською, латиською, англійською, російською (тільки для іноземців) мовами.

Орієнтовна тематика монографії:

1. Теорія і методика професійної освіти.
  2. Професійна освіта (за спеціалізаціями).
  3. Дошкільна освіта.
  4. Початкова освіта.
  5. Середня освіта (за предметними спеціальностями).
  6. Спеціальна освіта.
  7. Загальна педагогіка та історії педагогіки.
  8. Загальна психологія; психологія особистості.
  9. Соціальна психологія; психологія соціальної роботи.
  10. Історія психології.
  11. Педагогічна та вікова психологія.
  12. Спеціальна психологія.
  13. Психологія діяльності в особливих умовах.
  14. Організаційна психологія; економічна психологія.

Умови участі:

Для публікації матеріалів у колективній монографії авторам необхідно до 28 лютого 2022 року (включно):

1. заповнити заявку;
  2. надіслати на електронну адресу ped@cuesc.org.ua:
  • наукову статтю для публікації;
  • копію квитанції про оплату (реквізити надаються після отримання наукової статті та заявки).
  • Тема листа: колективна монографія з педагогічних наук.

Монографія буде видана європейським видавництвом “Izdevnieciba “Baltija Publishing” (м. Рига, Латвія) та рекомендована до друку вченою радою наукової установи. Якісне незалежне рецензування монографії буде забезпечене трьома рецензентами, прізвища яких будуть вказані у вихідних даних видання.

Також монографії буде присвоєно номер ISBN, що дасть можливість авторам узяти участь у колективній науковій праці, опублікованій у країні Європейського Союзу. Кожному розділу, включеному до колективної монографії, буде присвоєно DOI, що дозволяє авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI).

Автори розділу колективної монографії обов’язково отримують 1 примірник видання.
Кожен співавтор отримує сертифікат.

Детальна інформація про монографію міститься на сайті та в інформаційному листі.

Представництво в Україні:

Центр українсько-європейського наукового співробітництва (згідно з підписаним договором про міжнародне співробітництво з ISMA University of Applied Sciences)

Контактний телефон: + 38 068 473 09 80логотип YouTubeлоготип Facebook

Електронна сторінка: www.cuesc.org.ua