ВСЕУКРАЇНСЬКЕ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «РОЛЬ СОЦІАЛЬНОГО ТА ЕМОЦІЙНОГО ІНТЕЛЕКТУ ЯК НАЙВАЖЛИВІШИХ SOFT-SKILLS ХХІ СТОЛІТТЯ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ»

Полтавський державний аграрний університет,
Центр українсько-європейського наукового співробітництва
запрошують узяти участь у

всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації
«РОЛЬ СОЦІАЛЬНОГО ТА ЕМОЦІЙНОГО ІНТЕЛЕКТУ ЯК НАЙВАЖЛИВІШИХ SOFT-SKILLS ХХІ СТОЛІТТЯ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ»,

яке відбудеться 6 березня – 16 квітня 2023 року.

До участі запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі бажаючі, які зацікавлені запропонованою темою.

Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі.

Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів.

У межах заходу передбачено проведення трьох онлайн-лекцій на платформі ZOOM:

16 березня лекція на тему «Що таке соціальний інтелект? Чи є він передумовою соціалізації людини?».
23 березня лекція на тему «Що таке емоційний інтелект? Його значення в досягненні професійного та особистого успіху людини».
30 березня лекція на тему «Зв’язок емоційного та соціального інтелекту».

Спікер – Лядський Ігор Костянтинович, кандидат сільськогосподарських наук, докторант кафедри менеджменту імені І.А. Маркіної, старший викладач кафедри маркетингу, провідний фахівець відділу маркетингу Полтавського державного аграрного університету.

Посилання на онлайн-лекції будуть надіслані всім учасникам після сплати за участь.
Онлайн-лекції будуть збережені.

Учасникам необхідно до 28 лютого 2023 року (включно):

1. заповнити заявку;
  2. надіслати відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як Ви заповните заявку) на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua

З 6 березня по 16 квітня 2023 року (включно), упродовж підвищення кваліфікації, учасники надсилають тези науково-методичної доповіді на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua Тема листа: Підвищення кваліфікації в ПДАУ.

Більш детальну інформацію про захід Ви можете переглянути в додатку до цього повідомлення та на сайті.

Центр українсько-європейського наукового співробітництва

Контактний телефон: + 38 (095) 653 40 42