ОНЛАЙНОВІ КУРСИ З ЦИФРОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ 2024: ВЕСНЯНИЙ СЕМЕСТР 2024

• Програма розрахована на студентів українських університетів — бакалаврів і магістрів, які цікавляться прикладними аспектами лінгвістики та сучасними проблемами літературознавства. Аспіранти можуть бути вільними слухачами, але не можуть подаватися на стипендію.
  • Ви можете обрати 1-2 курси. Щоб подати заявку на участь, необхідно заповнити аплікаційну форму, долучивши мотиваційний лист та документ, що підтверджує ваш статус студента: студентський квиток або в разі його відсутності (якщо ви ВПО із зони бойових дій) довідку з деканату.
  • Кожний курс оцінюється в кредитах ECTS. Після успішного завершення курсу ви отримаєте сертифікат, що може бути підставою для перезарахування дисципліни у вашому університеті.
  • Перерву в навчанні чи канікули не передбачено. Ви можете відмовитися від одного з двох обраних курсів протягом першого тижня навчання.

СТИПЕНДІЇ

• Програма надає можливість отримати одну з 44 стипендій по 800 євро (22 місця на семестр).
  • Ці стипендії будуть надані насамперед студентам із прифронтових зон, внутрішнім переселенцям або тим, хто перебуває в матеріальній скруті через війну. На підтвердження цього необхідно долучити відповідний документ (довідка переселенцяExterner Link чи документ, що може підтвердити матеріальну скруту, втрату житла через бойові дії, загибель рідних на війні, інвалідність тощо).
  • Ми залишаємо за собою право попросити у вас додаткові документи або подальші пояснення, щоб підтвердити ваше право на отримання стипендії.
  • Стипендію буде нараховано двома виплатами, в середині та в кінці курсу за результатами навчання на всіх обраних курсах. У разі негативних результатів навчання стипендію буде скасовано. Гроші будуть перераховані на банківський рахунок, виплата готівкою неможлива.

ВАЖЛИВІ ДАТИ

• Кінцевий термін подання заявки – 1 лютого 2024
  • Ми просимо подати заявку раніше, щоб ми могли швидко її опрацювати та в разі потреби попросити вас надати додаткові документи
  • Рішення про зарахування на курс(и) буде ухвалено 2 лютого 2024