ВИКЛАДАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ З CAMBRIDGE

Вас турбує чи хвилює ШІ (штучний інтелект) та його вплив на викладання, навчання та оцінювання?
У вівторок, 12 березня, Cambridge University Press & Assessment проводить панельну дискусію про важливі питання, що постають перед нашою галуззю.
На цьому вебінарі наша група експертів дослідить останні ідеї, проблеми та можливості ШІ в ELT.
Навіщо відвідувати?
Вебінар буде цікавий усім, хто працює з тими, хто вивчає англійську як другу мову, незалежно від того, використовуєте ви вже штучний інтелект або просто хочете отримати більше інформації.
Зберегти дату:

Формат заходу: онлайн

Члени колегії

• Dr Henry Shevlin (фахівець зі штучного інтелекту та філософ когнітивної науки. Кембриджський університет. Леверхалмський центр майбутнього інтелекту).
  • JoannaSzoke (викладач з методології ELT, Університет Каролі Гаспар)
  • Evelina Galaczi (директор з досліджень, Cambridge University Press & Assessment)