І ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «АНГЛІЙСЬКА МОВА» ДЛЯ СТУДЕНТІВ УСІХ НЕМОВНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни "Англійська мова"

У підсумок навчального року та з метою популяризації вивчення іноземної мови серед здобувачів вищої освіти, Факультет лінгвістики організовує І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Англійська мова” для студентів немовних спеціальностей бакалаврату та першого курсу магістратури.

ДЛЯ УЧАСТІ:

• організовуються  представники  команд  з трьох студентів за рейтингом та бажанням від кожного факультету/інституту;
  • представникам команд розсилається інформація з необхідними даними по реєстрації та структурі роботи.

Посилання на платформу проведення олімпіади учасникам прийде на електронну адресу, за якою учасник зареєстрований на платформі “Sikorsky”

КОЛИ:

• реєстрація на олімпіаду 22.04.24-25.04.24
  • проведення олімпіади 30.04.24  початок о 16:00 за Київським часом

ДЕ:

• дистанційний режим та синхронний формат, онлайн  на платформі “Sikorsky” на базі факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського

Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Англійська мова» для студентів всіх немовних спеціальностей

КОНТАКТИ:

Сайт Організатора: https://kamts1.kpi.ua
Email: t7421119@gmail.com
Організаційний комітет:
+38 073 687 99 56 (Костянтин)