КОЛЕКТИВНА МОНОГРАФІЯ НА ТЕМУ «ІНКЛЮЗІЯ ТА ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ І НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИМІР»

ISMA University of Applied Sciences,
Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут»
запрошують узяти участь у роботі групи авторів з метою підготовки

колективної монографії на тему

«ІНКЛЮЗІЯ ТА ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ І НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИМІР».

Майбутнє видання стане результатом праці колективу авторів, об’єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх наукових досліджень.
До участі в написанні колективної монографії запрошуються науковці, викладачі та аспіранти, які зацікавлені інклюзивною освітою.

Орієнтовна тематика монографії:

• Інклюзія та інклюзивна освіта: від теорії до практики.
  • Правові основи соціального захисту осіб з особливими освітніми потребами, законодавчо-нормативне врегулювання освіти осіб з інвалідністю в Україні та країнах Європи.
  • Психологія фінансів в інклюзивних закладах вищої освіти.
  • Інклюзивна школа та інституційні трансформації в закладах передвищої і вищої освіти.
  • Європейські цінності та кейси розвитку інклюзивної освіти в Україні.
  • Універсальний дизайн та освітнє безбар’єрне середовище в контексті розвитку інклюзивної освіти.
  • Професійне навчання й викладання для осіб з інвалідністю з різними нозологіями в закладах передвищої та вищої освіти.
  • Безбар’єрний освітній простір та реабілітація осіб з інвалідністю в закладах освіти за допомогою використання здоров’язберігаючих технологій в інклюзивній освіті.
  • Соціально-психологічний аспект соціалізації молоді в умовах інклюзії.

Прийом матеріалів триває до 31 січня 2023 року (включно). Для публікації у колективній монографії авторам необхідно:

• заповнити заявку за посиланням;
  • надіслати на електронну адресу ped@cuesc.org.ua:
  • наукову статтю на рецензування;
  • після схвалення статті до публікації надіслати копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Тема листа: колективна монографія з інклюзивної освіти.
Матеріали приймаються латиською, українською та англійською мовами.
Монографія буде видана європейським видавництвом “Izdevnieciba “Baltija Publishing” (м. Рига, Латвія) та рекомендована до друку вченою радою наукової установи.
Якісне незалежне рецензування монографії буде забезпечене трьома рецензентами, прізвища яких будуть вказані у вихідних даних видання.
Також монографії буде присвоєно номер ISBN, що дасть можливість авторам узяти участь у колективній науковій праці, опублікованій у країні Європейського Союзу. Кожному розділу, включеному до колективної монографії, буде присвоєно DOI, що дозволяє авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index.
Монографія буде розміщена на сайті європейського видавництва “Izdevnieciba “Baltija Publishing” за посиланням.
Більш детальну інформацію про монографію Ви можете переглянути в додатку до цього повідомлення та на сайті та в додатку до цього листа

Представництво в Україні
Центр українсько-європейського наукового співробітництва
(згідно з підписаним договором про міжнародне співробітництво