uken

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ УКРАЇНИ

Дорогі київські політехніки!
Сьогодні у першу неділю жовтня освітяни України відзначають своє професійне свято — День вчителя

Для освітян України цей день має особливе значення. Він співпадає з Днем захисників і захисниць України, з Днем героїв, які забезпечують майбутнє нашої країни,  захищаючи наше мирне життя і мирну працю.

У цей особливий день, ми висловлюємо нашу глибоку подяку та повагу всім київським політехнікам, які одночасно навчають і виховують молодь і є героями у захисті нашої країни від зовнішньої агресії.

Нині у лавах Збройних Сил України, добровільних формуваннях, волонтерській спільноті понад двохсот працівників, викладачів і студентів університету й тисячі випускників минулих років. Шістдесят один київський політехнік віддав своє життя за свободу і незалежність України в російсько-українській війні 2014–2023 років. Серед них пʼять Героїв України посмертно. Вічна їм слава!

Дорогі київські політехніки! Ви продовжуєте свою шляхетну справу, навіть у найскладніші часи, коли ваш внесок у освіту та виховання молодого покоління стикається з викликами оборони нашої Батьківщини.

Нехай ваша напружена праця буде успішною, а наші колеги-воїни повернуться додому живими і гордими за свою шляхетну місію.

З повагою та вдячністю,
Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський