ХV ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНОЗЕМНІ МОВИ У СУЧАСНОМУ КОМУНІКАТИВНОМУ ПРОСТОРІ»

ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХЕРСОНСЬКА ДЕРЖАВНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ
ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НІМЕЦЬКОЇ КУЛЬТУРИ

ХV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція
«ІНОЗЕМНІ МОВИ У СУЧАСНОМУ КОМУНІКАТИВНОМУ ПРОСТОРІ»

4-5 квітня 2024

Херсон-Хмельницький 2024

Шановні колеги та студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у ХV Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Іноземні мови у сучасному комунікативному просторі», яка відбудеться 4 – 5 квітня 2024 р. у Херсонському національному технічному університеті.

Передбачається робота наступних секцій:
Секція № 1 «Проблеми розвитку та функціонування мовних систем»
Секція № 2 «Актуальні проблеми перекладу»
Секція № 3 «Іноземні мови як мови професійного спілкування»

Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька.

Тривалість доповіді на засіданні секції – до 7 хвилин, виступу в дискусії – до 3 хвилин.

Тези доповідей учасників конференції ввійдуть до електронної збірки наукових праць «Іноземні мови у сучасному комунікативному просторі». Учасники конференції отримають сертифікати.

Для участі в конференції необхідно до 10 березня 2024 р. надіслати на e-mail IrynaSerg.Kozoriz@gmail.com :

1. Заповнити заявку для участі у конференції у Google-формі (див. форму заявки):

1. Тези доповіді, оформлені належним чином (див. Вимоги до оформлення нижче) та перевірені і затверджені науковим керівником;
  2. Рецензію наукового керівника;

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА

За додатковою інформацією звертатися до старшого викладача кафедри галузевого перекладу та іноземних мов Козоріз Ірини Сергіївни за моб. тел. (050) 010 49 90 чи за електронною адресою: IrynaSerg.Kozoriz@gmail.com

Зразок оформлення тез доповідей