ХІІI МІЖВУЗІВСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

ХІІI Міжвузівська науково-практична конференція 16 травня 2024 року
ІНШОМОВНА ПІДГОТОВКА ПРАЦІВНИКІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ
ТА ФАХІВЦІВ ІЗ ПРАВА”

Національна академія внутрішніх справ запрошує взяти участь у ХІІI міжвузівській науково-практичній конференції «ІНШОМОВНА ПІДГОТОВКА ПРАЦІВНИКІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ТА ФАХІВЦІВ ІЗ ПРАВА», яка відбудеться 16 травня 2024 року на базі кафедри правничої лінгвістики Національної академії внутрішніх справ (м. Київ).

До участі у конференції запрошуються:
науково-педагогічні й наукові працівники, докторанти, ад’юнкти (аспіранти), магістранти, і всі зацікавлені дослідженнями в галузі філологічних і педагогічних наук.

Мета науково-практичної конференції:
обмін науковим і практичним досвідом іншомовної підготовки здобувачів вищої освіти, пошук рішень актуальних питань викладання іноземної мови: інноваційні технології, методи та засоби іншомовної підготовки; ознайомлення зі світовим досвідом навчання іноземних мов правоохоронців і юристів тощо.

Тематичні напрями роботи конференції:

• Актуальні питання методики та практики викладання іноземних мов для підготовки здобувачів вищої освіти у відомчих навчальних закладах.
  • Інноваційні технології та ресурси у викладанні іноземних мов.
  • Світовий досвід іншомовної підготовки поліцейських і фахівців із права.
  • Психолого-педагогічні проблеми навчання та виховання здобувачів вищої освіти в навчальних закладах сектору безпеки та оборони.
  • Особливості комунікативної взаємодії в умовах воєнного стану.
  • Мови проведення конференції: українська, англійська та інші мови ЄС.

Форма проведення конференції – очно-дистанційна (у режимі відеоконференції з використанням платформи Zoom).

Участь у науково-практичній конференції – безкоштовна.

Для участі у конференції необхідно:
до 5 травня 2024 року надіслати на електронну адресу оргкомітету конференції в електронному варіанті:

• заявку учасника конференції згідно із зразком (назва файлу ПРІЗВИЩЕ_заявка);
  • тези доповіді (назва файлу ПРІЗВИЩЕ_тези)

Електронна адреса оргкомітету:  legallinguistics@ukr.net

Більш детальна інформація в інформаційному листі